الأقسام الطبية - مستشفى الاكاديمية ميرام
اختر مستشفى:

قسم العلاج الطبيعي والنقاهة

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümümüzde; kas, eklem, kemik ve omurga hastalıkları, felç, yumuşak doku hastalıkları, sinir yaralanmaları, engellilik durumu gibi her yaşta insanı etkileyen, fonksiyon ve işgücü kaybına neden olan hastalıklara etkin tedavi uygulamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Hastalarımızı en kısa sürede, sağlığına kavuşmuş olarak günlük ve profesyonel yaşamlarına döndürmek öncelikli hedefimizdir.

Doğru teşhis, etkin tedavi için hastalarımıza en gelişmiş teknolojiye dayalı tanı, tıbbi inceleme ve görüntüleme olanakları (kas-iskelet sistemini ilgilendiren düz röntgen grafileri, ultrason ile görüntüleme, bilgisayarlı tomografi (BT), Manyetik Rezonans (MR), kemik yoğunluğu ölçümü vb.) sunmaktayız.

Uzman doktorlarımız ve deneyimli fizyoterapistlerimiz ile hizmet verdiğimiz bölümümüzde, ileri teknolojik yöntemler uygulamaktayız.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümümüzde;

» Fizik tedavi ve elektroterapi cihazları
» Lazer cihazları
» Bel ve boyun çekme cihazları
» Rehabilitasyon ve egzersiz üniteleri
   » Ozon Terapi ünitesi

   » Ağrı ünitesi

» ESWT cihazı (Topuk dikeni tedavisi)
» Girdap banyoları bulunmakta, romatizmal, ortopedik, nörolojik, pediatrik, sportif rehabilitasyon uygulamaları ile birlikte Ozon Terapi, Nöral Terapi,ve Akapunktur yapılmaktadır.الأطباء